Разделы:

izuchaet angliiskii

Суспільство

Названо ключовий секрет вдалого вивчення іноземної мови

121

12:00, 29 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці дослідили, які фактори впливають на процес вивчення іноземних мов, і зробили несподіваний висновок. У кожного вже закладено переваги у пізнаванні певних мов.

Команда науковців з Нідерландів, США та Німеччини заявила, що у деяких людей одразу є перевага серед інших у вивченні певних мов. А весь секрет доволі простий: чим більше нова мова нагадує рідну, тим легше її вивчати, пише maximum.fm

Це підтвердило дослідження за участю близько 50 тисяч осіб дорослого віку з різних країн, які вивчали нідерландську. З’ясувалось, що найважче було сомалійцям і тайцям, а найпростіше – носіям німецької та шведської мов.

Науковці розробили справжню статистичну модель, яка вираховує всі можливі труднощі під час навчання нової мови, приміром, освоєння нових звуків, слів та правил. Саме вона й показала, що від того, наскільки сильні відмінності у цих параметрах між мовою носіям та іноземною, і залежить якість навчання. Тому саме рідна мова й визначає, до яких мов ми більше схильні і маємо більше переваг.

Читайте також: Психологи попередили про небезпеку онлайн-шопінгу

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.