Разделы:

zuby

Здоров`я

Названо найкорисніші мікроелементи й вітаміни для здоров’я зубів

630

10:15, 29 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Проблем з зубами і яснами значно легше запобігти, ніж потім боротися з їх наслідками. Розповідаємо вам про найкорисніші мікроелементи й вітаміни, а також джерела їх надходження до організму, які допоможуть позитивно вплинути на здоров’я вашої ротової порожнини.

Представники науки вважають, що засіб №1 для здоров’я зубів і ясен – це кальцій. Коли його в організмі недостатньо, міцність зубної емалі погіршується. Мікроелемент міститься в м’ясі, яйцях, молоці, сирах, а також у капусті, пише maximum.fm

Не менш корисний і магній. Якщо його організм недоотримує, підвищується чутливість порожнини рота. Магній міститься у картоплі, винограді, а також у кабачках.

Читайте також: Учений показав, як будуть виглядати офісні працівники через 20 років

Фтор захищає зуби від ушкоджень. Якщо його мало, на поверхні зубів можуть виникнути невеликі тріщини.

Фосфор сприяє білизні зубів. Ним насичені молочні продукти, квасоля, а також червона риба.

Вітамін РР запобігає кровоточивості ясен. Він міститься у м’ясі індички, рибі, яловичині, а також у горіхах.

Доступні кожному перераховані компоненти – нескладний спосіб підтримувати хороший стан порожнини рота. Також важливо не забувати про профілактичні огляди у стоматолога кожні пів року.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.