Разделы:

sir

Здоров`я

Названо найкорисніші види сиру, які мають бути у вашому раціоні

130

10:00, 20 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

За словами американського дієтолога і глави Good Housekeeping Institute Жаклін Лондон, сир забезпечує організм масою поживних речовин, а також дає ключові мінерали, необхідні для загального стану здоров’я.

Фахівець радить звернути увагу на шість найкорисніших видів сиру, які принесуть масу користі організму людини, пише maximum.fm

Моцарела. Цей сир містить менше солі, ніж твердіші його «колеги». При цьому моцарела – відмінне джерело кальцію, мінералу для нарощування кісток, і забезпечує до 8 грамів білка на порцію у 30 грамів.

Швейцарський сир. Цей сир містить більше вітаміну В12, ніж більшість інших сирів, що має вирішальне значення для загального функціонування клітин, м’язів і нервів. Крім того, 100 грамів швейцарського сиру дають майже 20% денної норми кальцію.

Пармезан. Пармезан насичений поживними речовинами, особливо кальцієм і фосфором, які важливі для здоров’я кісток. Крім того, твердіший сир, такий як пармезан, має тенденцію до зниження вмісту жиру. Витримка пармезану також значно знижує вміст лактози у сирі, що робить його хорошим варіантом для тих, хто страждає від симптомів шлунково-кишкового тракту, пов’язаних з непереносимістю молока.

Домашній сир. Цей вид сирів відрізняється вищим вмістом білка, ніж інші. Водночас у нього досить невисока калорійність (мабуть, найнижча серед всіх сирів). Домашній сир також містить селен, який є ключовим антиоксидантом, який допомагає знизити ризик хронічного запалення і зміцнити імунітет.

Читайте також: Названы продукты, которые помогут быстро вывести никотин из организма

Сир Рікота. Італійський сир, приготований з коров’ячого, козячого, овечого або буйволиного молока, містить в основному сироватковий білок, в якому сконцентровані всі незамінні амінокислоти. Сироватковий білок часто сприяє росту м’язів і може допомогти в регулюванні ваги, а також у підтримці здоров’я серця.

Козячий сир. Деяким людям легше перетравлювати козячий сир, ніж сир з коров’ячого молока. У ньому природно низький вміст лактози і казеїну А2, що з меншою ймовірністю може викликати дискомфорт у шлунково-кишковому тракті. У козячому сирі міститься особливо велика кількість антибактеріальних складів під назвою Lactobacillus paracasei, Lb. plantarum і Lactococcus lactis. Ці мікроорганізми виробляють протимікробні білкові з’єднання, відомі як бактеріоцини – дуже активні речовини, що діють проти небезпечних для людського організму патогенів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.