Разделы:

foto

Суспільство

Названо найкращі країни для людей, які подорожують без компанії

79

12:00, 22 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Найкращі туристичні напрямки для одиноких туристів назвали автори порталу HypeBae. Тож обирайте свою країну для соло-мандрівки.

«Подорожі наодинці допоможуть вам дізнатися, що ви дійсно з себе представляєте. Крім того, ви можете відкрити для себе різні культури, а також смачні кухні, про існування яких ви навіть не знали», – наголошується в статті, пише maximum.fm

Так, перше місце в їхньому рейтингу займає Хорватія. Друге і третє – відповідно Перу (місто Мачу-Пікчу) і острів-країна Мальта.

Лідер списку, Хорватія, славиться своїми пляжами, парками, старовинними пам’ятками, а також красивими, затишними і не дуже гучними містами, де можна насолодитися відпочинком на самоті.

Читайте також: Найкрасивіша жінка світу пройшлася подіумом без білизни: відео

Мальта, що потрапила в ТОП-3 рейтингу, це вражаючий європейський острів, розташований недалеко від Італії. Він досить невеликий, щоб подорожувати самостійно на орендованому автомобілі або на місцевому транспорті.

В першу десятку улюблених місць для одинаків також увійшли Балі, Швейцарія, Італія, Південна Корея, Іспанія, Ісландія і Гонконг.

Loading...

Читайте также