Разделы:

avto

Авто

Названо найнадійніші автомобілі у світі

1383

12:30, 14 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Аналітики консалтингової компанії J.D. Power провели опитування власників трирічних автомобілів і виявили найбільш надійні марки у світі. Переможцем у 2019 році став південнокорейський бренд Genesis.

Усього експерти опитали по 100 власників автомобілів кожного бренду і проаналізували кількість проблем, з якими вони зіткнулися за два роки експлуатації. При цьому скарги ділять на кілька категорій, але враховують все: починаючи від виходу з ладу фар і закінчуючи проблемами з під’єднанням смартфона через Bluetooth, а також переоціненими водієм можливостями асистуючих систем, пише maximum.fm

За підсумками опитування, виробником найнадійніших автомобілів стала південнокорейська марка Genesis: у двох моделей виявили 89 скарг на 100 автомобілів. На другому місці опинився Lexus, у якого зафіксували 100 скарг, а третє місце дісталося Buick з результатом 103 скарги. При цьому Genesis бере участь у рейтингу вперше – за правилами, автомобілі бренду повинні продаватися на ринку не менше трьох років, щоб взяти участь у дослідженні.

На останніх місцях рейтингу розташувалися чотири виробники, у яких на кожну машину надійшло в середньому по дві скарги від кожного власника. У їх числі: Volvo (185 скарг), Jaguar (186 скарг), Chrysler (214 скарг) і Land Rover з рекордним показником у 220 скарг на 100 машин.

Читайте также: Какие продукты сделают вас счастливее

До цього вісім років поспіль перше місце в рейтингу найбільш надійних трирічних автомобілів утримував Lexus. У минулому році він покращив свій показник зі 106 проблем до 100, проте все одно був посунутий на друге місце маркою Genesis. Південнокорейський бренд вже брав участь у дослідження J.D. Power, але тільки як новий автомобіль – в цій категорії він дебютував з другого місця, а потім двічі ставав лідером.

Названо найнадійніші автомобілі у світі - фото 385814

Крім того, експерти відзначили поліпшення середнього показника по індустрії. Він зменшився лише на два пункти (зі 136 до 134 проблем), проте за словами організаторів, цей показник – кращий за останній 31 рік.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.