Разделы:

golovnaja bol

Здоров`я

Названо продукти, які допомагають зменшити головний біль

1028

8:30, 21 Май 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Іноді вживання продуктів допомагає впоратися з головним болем не гірше за препарати. Розповідаємо вам, що потрібно з’їсти або випити, аби у вас не боліла голова.

Молоко. У разі головного болю фахівці рекомендують випити склянку не дуже жирного молока. Вживання молока дозволяє знизити больові відчуття завдяки високій концентрації калію та кальцію в ньому. До речі, у жінок саме падіння рівня кальцію у крові виявляється частою причиною головного болю перед початком «критичних» днів.

Жирна риба. У ній міститься багато вітамінів групи B і насичених кислот омега-3. Їх комплекс забезпечує протибольовий ефект.

Фрукти. Нерідко головний біль – це сигнал організму про те, що знизився рівень деяких поживних речовин у крові. Фрукти, перш за все, яблука і лимони, допомагають зменшити головний біль, оскільки ефективно відновлюють баланс відсутніх речовин – глюкози, мінералів, вітамінів.

Читайте також: Науковці розповіли, чому жінка не може досягти оргазму

Гречка, мигдаль, курага, банани, авокадо, насіння. Всі ці продукти багаті магнієм, який допомагає при нападах головного болю, розслабляючи судини. Завдяки цьому поліпшується кровообіг у головному мозку.

Чорний чай з цукром. При додаванні цукру в заварку активізується виділення катехінів – речовин, яким притаманний виражений аналгезуючий ефект. Багатьом людям з різних підручних засобів зняття головного болю допомагає саме цей – пиття досить міцного солодкого чаю. Також він дуже ефективний у тих випадках, коли головний біль викликається зневодненням.

Теги:

Loading...

Читайте также