Разделы:

andjelina djoli

За рубежом

Не хочу, щоб вони були абсолютно слухняними, – Анджеліна Джолі розповіла про виховання дітей

152

7:00, 2 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі – не тільки успішна зірка та Посол доброї волі ООН, але й щаслива матуся 6 дітей. Днями у відвертому інтерв’ю знаменитість розповіла про виховання нащадків.

Відвертим зізнанням Анджеліна Джолі поділилась в ефірі BBC Radio 4, пише People, передає 24tv.ua. Акторка, яка воліє більше говорити про роботу з журналістами, аніж про особисте життя, здивувала прихильників. Зірка заявила, що саме поява дітей спонукала її зайнятись гуманітарною місією.

Читайте також: Після Різдва: Анджеліна Джолі зводила дітей на сніданок у Лос-Анджелесі (ФOТО)

«Діти змушують вас рости і приносять в життя частинку неприборканої стихії… Всі мої діти по-хорошому неслухняні. Це цікаво і прекрасно. Я не хочу, щоб вони були абсолютно слухняними маленькими людьми, які говорять тільки те, що доречно. Вони повинні знайти себе», – розповіла Анджеліна Джолі.

Анджеліна Джолі з дітьми

Акторка зізналась, що її батьки мали таку ж методику у вихованні. Тому Анджеліна Джолі з посмішкою згадує свої бунтарські роки, що додали їй впевненості та хоробрості.

«Я була юним панком. Мені подобалася ідея боротьби за свої ідеали, за те, в що вірю. Подобалося бути хороброю в житті, в своєму виборі, подобалася здатність зробити щось по-своєму. Я не відчуваю, що сильно змінилася в цьому сенсі», – додала Анджеліна Джолі.

Водночас знаменитість заявила, що оберігає дітей від впливу соціуму. Тому 17-річний Меддокс, 15-річний Пакс, 13-річна Захара, 12-річна Шайло і 10-річні близнюки Нокс і Вів’єн не мають своїх сторінок в соцмережах. Окрім цього, вони мають обмеження у перегляді телебачення.

«Ми остання сім’я, якої немає на Facebook… Мої діти бачили новини про себе, в яких правда була спотворена, тому в них особливе ставлення до того, хто говорить правду і яка вона насправді», – розповіла Джолі.

Loading...

Читайте также