Разделы:

son

Здоров`я

Несподівана користь відсутності сну

1247

9:00, 16 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Депривація сну – це нестача або повна відсутність задоволення потреби уві сні. Це явище може стати причиною розладу сну, а також бути усвідомленим вибором.

Американські психологи довели, що депривація сну також може стати терапією при лікуванні депресивних станів, пише maximum.fm

Дослідники здійснили статистичний аналіз 66 незалежних досліджень, де було вивчено вплив недосипання на депресію. Вчені шукали матеріали для аналізу за ключовими словами «депривація сну» і «депресія» в базах даних PubMed і PsycINFO. Дослідження включалося в аналізовану добірку, якщо його автори вдавалися до вивчення депривації сну як потенційної терапії депресивного стану.

Так от, в результаті виявилося, що повна або часткова відсутність сну у пацієнтів з депресією, пом’якшувала її симптоми. А це, на думку експертів доводить ефективність безсоння при такому лікуванні депресивних станів. Але водночас, здоровим людям недосипання може сильно нашкодити. Адже, як відомо, сон – це час, коли мозок відновлюється після робочого дня і відпочиває.

Читайте також: Учені виявили ще одну неочікувану причину зайвої ваги

Теги:

Loading...

Читайте также