Разделы:

За кордоном

17:30, 6 Октябрь 2018

514

Невгамовні пенсіонери: в чому секрет довгої молодості (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Ранкова зарядка цієї дев’яносто трирічної бабусі зі Сполучених Штатів — вельми популярне відео в мережі за останні півроку. Фітнес-тренування виклала в інтернет онука — вона разом із жінкою займається під запальну музику у спортзалі. Дівчина каже: бабусина усмішка надихає на нові звершення.

Як на пенсії підкорювати світ і в чому ж секрет другої молодості — реальні приклади з усього світу.

Ярослава на пенсії. У неї двоє дітей, а в її супутника — п’ятеро. Жінка розповідає — все життя віддала роботі. Тепер — вирішила пожити для себе. У свого кавалера — каже — закохалася просто під час танцю. Разом вони вже майже 5 років. Ми станцювалися, я, наприклад, ні з ким більше не хочу танцювати, тільки з ним. Ми поважаємо одне одного і не ображаємо ніколи. Він добра людина.

За зануренням цього чоловіка спостерігають чимало людей — найстаріший аквалангіст світу встановлює новий рекорд. Ветеран Другої світової війни, британець Рей Вуллі пірнув на глибину сорока метрів і пробув під водою цілих сорок п’ять хвилин. Того дня чоловіку якраз виповнилося 95 років. Рей Вуллі живе на Кіпрі, де постійно займається дайвінгом. Свій наступний день народження він також планує провести під водою.

А ця пара з Японії перед виходом на вулицю довго обдумує, що вдягнути. Все через те, що Бон і Пон  —  під цими іменами подружжя відоме у всьому світі, вже майже 40 років одягаються в одному стилі. Навіть більше — в них схожі зачіски та аксесуари. Їхній одяг завжди має однакові відтінки. До речі, найулюбленіші речі подружжя — у клітинку. Їх у гардеробі пари найбільше. Кожне їхнє фото, викладене в соцмережі сповнене любові.  А це означає, що спільне хобі — навіть таке незвичне — неабияк зближує.

Раніше ми повідомляли Как куры помогают одиноким пенсионерам развеять скуку (ФОТО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...