Разделы:

progulka v parke

Суспільство

Незручні питання для чоловіків, які не варто задавати

78

9:25, 23 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви не хочете випробовувати свої стосунки на міцність, пропонуємо вам найчастіші запитання, які чоловіки дуже не люблять.

Про що ти думаєш зараз? Почувши це питання, 97% чоловіків починають дратуватися, хоча ви всього лише невинно цікавилися про його думки, не вважаючи це чимось кримінальним. Однак, дивного в цьому питанні більш ніж достатньо, пише maximum.fm

Розкажи, за що ти мене любиш? Ставлячи таке питання, жінки хочуть почути на свою адресу цілий список компліментів, аби підняти власну самооцінку. Але для чоловіків це питання не таке вже й просте. Вони серйозно починають думати, за що ж вони люблять своїх прекрасних жінок.

Читайте також: Названа самая опасная группа крови

Скільки у тебе було жінок до знайомства зі мною? Ви думаєте, що чоловіки заносять кожну свою коханку в якийсь список і завжди знають, як відповісти на це питання? Та й взагалі, навіщо ворушити минуле, якщо вам добре разом, значить, треба просто насолоджуватися цим!

Ти зовсім нічого нового в мені не помічаєш? Новий відтінок помади, трохи змінився колір волосся, нові туфлі, це помітно жінкам, але не чоловікам. Вони можуть оцінити, як ви виглядаєте в цілому, не розбираючи образ на складові частини. Тому ставити такі питання і ображатися на них просто безглуздо.

Loading...

Читайте также