Разделы:

Monatik

Личности

«Нічого в тебе не вийде!»: Історія успіху Монатіка

468

11:58, 24 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

«Нічого в тебе не вийде!»- казали Монатіку на кастингах

А на радіо — гримали дверима перед носом. Усе це було 10 років тому. А зараз його пісні крутять чи не кожної години. А концерти у нього — п’ять разів на тиждень! Мульти-артист Монатік — номер один на хвилі танцювальної музики.

Тінейджери копіюють його стиль, по радіо щодня крутять його пісні, а колеги пропонують заспівати дуетом. Монатік сьогодні — зірка першого ешелону. А ще десять років тому, коли нікому не відомий хлопець із дипломом юриста приїхав із Луцька підкорювати Київ, на радіостанціях відмовлялися брати його пісні, казали — «не формат». Зараз усе це Дмитро згадує з усмішкою.

Рік тому він зібрав аншлаг у 10-ти-тисячному Палаці спорту в Києві. А тепер — пішов далі! Амбіційний Монатік наступного літа планує вийти на сцену столичного НСК Олімпійський. Колись у нього не було нічого, крім мрії і таланту. Важко навіть уявити, скільки разів звичайний хлопець із Луцька чув «Ні». Але не зупинився. І тепер він — на великій сцені. Зовні — впевнений у собі та амбіційний, в душі — дитина, що не боїться мріяти. А перед ним — повний зал глядачів, яких зачепило те, про що співає Монатік. І те, про що він хоче їм сказати.

Підписуйтесь на CHANGEUA в Facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...