Разделы:

korabl` vikingov

За кордоном

Норвезькі археологи виявили під землею корабель вікінгів

215

15:15, 18 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Похований під землею корабель — це частина кладовища, яке було облаштоване таким чином, щоб демонструвати силу і вплив.

korabl` vikingov

Археологи виявили на північному сході Норвегії місце поховання вікінгів з двадцятиметровим кораблем на глибині в півметра під землею, пише The Guardian. Знайти корабель вдалося за допомогою спеціального радара. Знахідка археологів примітна тим, що поховання розташоване в селянській зоні, а курган, який височів над ним, був зритий.

По сусідству ще видно курган Джиллі (Jelle), дослідникам також вдалося знайти сліди ще щонайменше восьми раніше невідомих поховань в околицях, зазначає газета.

Керівник проекту, археолог Норвезького інституту досліджень культурної спадщини Ларс Густавс повідомив, що похований під землею корабель — це частина кладовища, яке було облаштовано таким чином, щоб демонструвати силу і вплив похованих на ньому. Найближчим часом розкопувати знайдений курган не планується, надалі буде проведено дослідження поховання, щоб оцінити ступінь його збереження.

Кораблю приблизно тисяча років. Вчені майже впевнені: у цьому місці поховані заможні люди. Адже лише багатіїв могли поховати разом із величезним судном.

Читайте також Самый богатый человек планеты запускает многоразовый космический корабль (LIVE ВИДЕО)

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...