Разделы:

Nova Poshta

Суспільство

Нова Пошта позбудеться пінопласту: як пакуватимуть посилки

430

8:15, 8 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Компанія експрес-доставки Нова Пошта вирішила перейти на екологічніше пакування та відмовляється від пінопласту. Детальніше про зміни щодо вигляду пакунків читайте далі, пише maximum.fm

Нова Пошта поступово відмовляється від пінопласту на користь паперу вторинної обробки українського виробництва, який тепер запаковуватимуть всі посилки. Про це розповіли у прес-центрі компанії, наголосивши, що нововведення стартувало ще з кінця квітня. Екологічний формат дозволить не лише готувати та надсилати все на 12% оперативніше, аніж зараз, а й допоможе краще зберегти вміст пакунків від можливих пошкоджень під час транспортування.

Читайте також: Астрономи опублікували вражаючі фото спіральної галактики

Альтернатива наповнювачам також вплине не лише на стан та якість доставки, а й роботу у самих відділеннях, де стане чистіше та більше місця без відсутності блоків пінопласту та сміття від них.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.