Разделы:

evronomera

Авто

Нові правила паркування ускладнюють життя власникам євроблях

30

10:48, 1 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

В українців, які їздять на автомобілях з єврономерами, можуть виникнути проблеми з тим, щоб забрати авто зі штрафмайданчика.

Поки що достеменно невідомо, на якій підставі працівники штрафмайданчиків повертатимуть водіям автомобілі на іноземній реєстрації.

У законі сказано наступне: «Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, відбувається невідкладно за зверненням відповідальної особи, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особи, яка керувала транспортним засобом на момент скоєння правопорушення, після сплати штрафу за вчинене правопорушення і оплати вартості послуги з транспортування та / або зберігання транспортного засобу «.

Але таким чином будь-який громадянин, який бачив як «евробляху» завантажують на евакуатор, може забрати авто зі штрафмайданчика, лише заплативши штраф за неправильну парковку і послуги евакуатора. Як уникнути такої ситуації — питання відкрите.

«Який-небудь молдаванин чи білорус, який завозив машину в Україну, або представник литовської фірми, якої вже і немає, звичайно ж, не приїде забирати авто. Якщо залишать жорстку вимогу, що транспорт повинен повернути власник або особа, яка його ввезла, то незабаром штрафмайданчики виявляться забитими тільки «бляхами», — відзначає гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Він попереджає, що видача авто зі штрафстоянок може перетвориться в злочин, коли люди почнуть забирати чужі авто. Однак нові правила можуть перетворити власників машин на єврономерах в одних з найбільш законослухняних водіїв.

Раніше ми повідомляли У Києві знову мітингували власники автомобілів з єврономерами (ВІДЕО)

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...