Разделы:

ravliki

В регіоні

Один із найдорожчих делікатесів у світі вирощують на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

531

15:45, 3 Декабрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Один із найдорожчих делікатесів у світі — ікра. Щоправда, не чорна, як ми звикли думати, а — біла. І коштує вона 50 тисяч гривень за кілограм. Відкладають її не риби, а середземноморські равлики. Не так давно розводити цих молюсків почали і в Україні.

Читайте також Пекучі делікатеси готують в протигазах та захисних рукавичках (ВІДЕО)

ravliki

Процес збирання ікринок досить клопітний, до того ж не увесь виводок йде на переробку, частина зібраної ікри потрапляє до інкубатора.

За життя один молюск здатен відкласти всього чотири грами ікри, це приблизно сто ікринок, тому і ціна на делікатес відповідна.

Ікра равлика має присмак грибів, і зовсім не схожа на рибну, та не лише через таку смакову властивість гурмани усього світу полюють на цей продукт. Завдяки білку муцину ікра середземноморського равлика багата на колаген, саме він призупиняє процеси старіння шкіри та впливає на міцність м’язових тканин.  

Наразі в Україні вирощування равликів — справа достатньо нова, і поки що існує без державної підтримки. Проте, — кажуть працівники ферми, — ця галузь прибуткова, а отже має усі шанси на розвиток.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...