Разделы:

jenschina v odinochestve

Суспільство

Одружені чи самотні: учені розповіли, хто насправді почувається щасливим

2808

11:30, 2 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідники з Університету штату Мічиган провели одне з перших досліджень такого роду, щоб визначити кількість щастя одружених, колишніх одружених і неодружених людей у кінці їхнього життя.

У дослідженні, опублікованому в журналі «Позитивна психологія» (Positive Psychology), вивчалися історії взаємин 7532 людей у віці від 18 до 60 років, щоб визначити, хто з них виявився найщасливішим у кінці свого життя, пише maximum.fm

«Люди часто думають, що їм потрібно бути одруженими, щоб бути щасливими, тому ми ставили питання: «Чи потрібно людям бути у стосунках, щоб бути щасливими? Чи означає життя на самоті нещастя?», – сказав Вільям Чопик, доцент кафедри психології МДУ і співавтор статті.

Читайте також: Названі корисні і небезпечні властивості хурми

Виявляється, будувати своє щастя на тому, щоб бути одруженим, не є правильною метою.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ

«Ми були здивовані, виявивши, що самотні люди протягом усього життя і ті, у кого були різні історії стосунків, не відрізнялися один від одного в тому, наскільки вони щасливі. Це свідчить про те, що ті, хто «кохав і втратив», так само щасливі в кінці життя, як і ті, хто «ніколи не кохав узагалі», – підкреслили науковці.

Головний висновок дослідників: люди, безумовно, можуть бути нещасні в стосунках, а самотні люди отримують задоволення від інших речей їх життя: дружби, хобі та роботи. Просто насолоджуйтесь тим, що маєте та не зациклюйтесь на тому, що щось має зробити вас щасливими.

Loading...

Читайте также