Разделы:

petrosian

Личности

Офіційно холостяк: Петросян розлучився зі Степаненко

54

18:45, 16 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Знаменита пара гумористів Євген Петросян і Олена Степаненко, які прожили в шлюбі 33 роки, офіційно розлучилися.

Читайте также Дженніфер Лопес: цікаві факти з життя відомої артистки (ВІДЕО)

Шлюб артистів розірвали сьогодні, 16 листопада, в Хамовницькому суді Москви. За словами адвоката Петросяна Сергія Жорина, Олена Степаненко «всіляко затягувала процес».

Також стало відомо, що засідання проходило за закритими дверима. Під час процесу в суді не були присутні ані Петросян, ані Степаненко, пише StarHit.

«Суд виніс рішення про розірвання шлюбу, задовольнивши позов Степаненко», – сказала прес-секретар Хамовницького суду Ольга Мишелова.

12038295_1499382447025639_4706290234837084380_n

Нагадаємо, що про розлучення Євгена Петросяна і Олени Степаненко стало відомо чотири місяці тому. Після в ЗМІ почало з’являтися все більше пікантних подробиць. Адвокат Петросяна говорив, що подружжя ось як 15 років не жили разом. А тим часом 73-річному Євгену Вагановичу приписували роман з молодою помічницею – копією Степаненко, Тетяною Брухуновою. Подейкували, що молодій коханці гуморист купив квартиру.

Каменем спотикання в розлученні акторів стало спільно нажите майно, якого накопичилося чимало за 33 роки шлюбу. Петросян пропонував поділити все навпіл, Степаненко, в свою чергу, намагалася залишити колишнього чоловіка ні з чим. Судячи з усього, екс-подружжю таки вдалося домовитися, проте, на яких умовах вони розлучилися, поки невідомо.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...