Разделы:

ochki

интересно

Окуляри з кави та льону: унікальні вироби українця (ВІДЕО)

463

20:00, 15 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Окуляри з кави та льону. Без жодного грама пластику. Киянин створив першу в Україні екологічну оправу із вторинної сировини. За кілька років вона розкладеться у природі й перетвориться на добриво.

Читайте також Українець підкорює світ, виготовляючи ексклюзивні речі із залізяччя (ФОТО)

Оправа смачно пахне кавою, адже Максим виготовляє її із кавової макухи! Такі окуляри — достойна заміна пластиковим, каже чоловік.

ochki

Максим виготовляє окуляри майже із самого дитинства — його батьки — професійні оптики. Тож про цю справу знає все, бо працював у батьківській майстерні вже з 16-ти років. Розповідає, пластикові оправи для окулярів мають багато недоліків — вони не екологічні та практично не пристосовуються до форми голови людини.

Переробка відходів стає дедалі популярнішою та вигідною справою. Школяр із Закарпаття Валентин Фречка створив папір із опалого листя. Так хлопець сподівається вирішити проблему спалювання листя. Відомий іспанський виробник взуття збирає в океані пластикові відходи та зайві водорості з водойм і виготовляє з них кросівки.

А наш герой каже: окуляри з кави — лише початок. У планах Максима — й надалі продовжити заміняти пластикові речі навколо на органічні, щоб нашій планеті і нам — дихалося легше.

Loading...

Читайте также