Разделы:

sumska

Личности

Ольга Сумська розповіла про свої секрети краси

64

8:45, 28 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Знаменита українська актриса і ведуча Ольга Сумська не приховує свій вік – 52 роки. Актриса вже кілька десятиліть тримається в рейтингах найкрасивіших жінок країни.

Читайте також Злата Огневич, Ирина Федишин и Ольга Сумская записали песню

«Як починається мій день: дві склянки теплої води з лимоном. Сьогодні встала, зробила масочку, патчі – зараз вони актуальні. Я іноді їх наклеюю, йду на зйомку і перебуваю з ними 1-2 години. Сучасна косметологія пропонує жінкам такий арсенал засобів, який можна дуже вдало використовувати і виглядати бездоганно навіть без кардинального втручання хірургів», – зізналася Ольга.

<p style="text-align: justify;">Ольга Сумська. Фото: instagram.com/olgasumska</p>

Два роки тому, до ювілею, Ольга зважилася на оголену фотосесію. При цьому зізнається – космічних сум на догляд за тілом не витрачає. Любить масаж і прихильно ставиться до уколів краси.

42443770_2195432460733055_1376401325556233857_n

«Масаж руками, я вважаю, це краще. Звичайно, що косметологія і укольчики краси зараз актуальні, я за, я тільки за, але якщо це помірно».

Бездоганна фігура на шостому десятку – результат харчування: «Я раніше переживала, рахувала ці калорії, намагалася пробувати роздільне харчування, ці таблиці, вони у мене на холодильнику висять. Все дуже просто, не вечеряти, намагатися не вечеряти і це працює», – запевняє Ольга.

Сумська також переконує – красивою можна бути в будь-якому віці, а приваблива риса, яка не зникає з роками – це жіноча гідність. «Жінка випромінює досвід, красу, вона як коштовне вино, настояне роками».

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...