Разделы:

полякова

шоу-биз

Оля Полякова вибачилась за невдалий жарт на шоу «Танці з зірками» (ВІДЕО)

2357

18:20, 10 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Під час прямого ефіру Оля Полякова допустила велику помилку, з посмішкою відреагувавши на сльози одного з членів журі Катерини Кухар.

Балерина заплакала, коли почула історію боксера Дениса Берінчика. Нещодавно спортсмен втратив сина Тимура, якому було всього 2 тижні. Причиною смерті хлопчика стали передчасні пологи. Свій танець Денис Берінчик присвятив сину.

Дуже важко знаходити в собі сили, щоб посміхатися, – зізнався в анонсі боксер.

На таку історію зі співчуттям відреагували всі судді шоу. А Катерина Кухар зізналась, що знає, що переживає Денис Берінчик. Балерина розповіла зі сльозами на очах, що вона пережила таку ж трагедію. «Денисе, повинна сказати вам, що у нас дуже багато спільного. Розуміння без слів, танець в боротьбі за життя. Колись в моєму житті була подібна трагедія і тільки балет повернув мене назад до життя. Я хочу сказати, що ви молодець, що ви своїм танцем є мотиватором для більшості людей: встати і йти далі», – сказала Катерина Кухар.

Ведуча балкону Оля Полякова, яка за вечір змінила десятки суконь, не чула щемливої історії Катерини Кухар та Дениса Берінчика. Коли зірка повернулась в ефір, вона зазначила, що завдяки боксеру люди побачили, що завжди стримана та сильна Катерина теж вміє плакати.

Згодом Оля Полякова переглянула ефір шоу «Танці з зірками 2018» та зрозуміла, що допустила велику помилку. Співачка одразу ж записала відео, в якому попросила вибачення у Катерини Кухар за нетактовність.

Переглядаючи відео, я була шокована, адже допустила велику помилку. Коли я переодягалась, не чула, про що йшлося в сюжеті Дениса Берінчика та на що зі сльозами відреагувала Катерина Кухар. Тому мій жарт був безтактним. Я прошу вибачення за цю помилку, – зазначила Оля Полякова.

 Раніше ми повідомляли Оля Полякова удивила сходством со своей матерью (ФОТО)


Переглянути цей допис в Instagram

Иногда мы совершаем ошибки не преднамеренно…, @ekaterinakukhar_official прости…… #танцiззiрками #1+1

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Теги:

Loading...

Читайте также