Разделы:

ONUKA

Личности

ONUKA представила новий хіт (ВІДЕО)

240

22:45, 12 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Група ONUKA, яка представила кліп, знятий серед гір сміття, порадувала шанувальників випуском нової аудіоработи. Колектив на чолі з Натою Жижченко записав трек «Хащі».

Читайте також Відомий український гурт випустив новий кліп (ВІДЕО)

Пісня «Хащі» з’явилася задовго до виходу нової платівки. Більш того, вона навіть була заявлена 25 кадром у ВІДЕОтізері до MOZAЇKA. Сам трек записувався на колесах – в різних країнах і містах під час гастролей. Партії музичних інструментів і вокал збиралися на телефони і лептопи, і майже на рік оселилися в чорному задзеркаллі гаджетів ONUKA.

«Хащі» – в моєму розумінні – безпросвітна прірва. Їх хотілося б обійти, уникнути. Але чим далі йдеш по життю, тим частіше ловиш себе на думці – куди не глянь, навколо одні «Хащі», – прокоментувала новий сингл Ната Жижченко.

Трек став своєрідним відображенням подій і ситуацій, які відбуваються в соціумі, незалежно від географічних координат і часових рамок.

Новий сингл ONUKA за своїм звучанням має кілька відсилань до Vidlik, але навіть незважаючи на це є абсолютно новою віхою в історії групи.

Зазначимо, що зі сцени туру на підтримку альбому MOZAЇKA група ONUKA презентує новий сингл «ХАЩІ». Першими живцем його почують 14 міст України, зокрема, гості великого сольного шоу в Києві 7 грудня.

Loading...

Читайте также