Разделы:

Polar Bear

Животные

ООН наполягає на термінових заходах проти глобального потепління

21

12:30, 8 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Експерти ООН стверджують, що глобальне потепління необхідно утримати в рамках 1,5 градусів Цельсія, для чого потрібні «безпрецедентні» зміни.

Раніше ми повідомляли: У Генеральній Асамблеї ООН уперше в історії взяло участь немовля (ВІДЕО)

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на доповідь Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC) ООН, яка була представлена у понеділок, 8 жовтня, на засіданні організації в південнокорейському місті Інчхон.

«Обмеження зростання температури на Землі на рівні 1,5 градусів за Цельсієм можна досягти, тільки якщо «здійснювати швидкі, безпрецедентні і всеосяжні зміни у всіх сферах суспільства», — наголошується в повідомленні.

У IPCC порахували, що тільки для того, щоб провести необхідні зміни в енергетичному секторі, потрібно близько 2,1 млрд євро. Рівень викидів CO2, на думку експертів, необхідно скоротити на 24 відсотка до 2030 році порівняно з 2010, а до 2050 року — звести до нуля.

Обмеження саме в 1,5 градуси порівняно з доіндустріальною епохою необхідно для того, щоб уникнути серйозних наслідків для життя на планеті, вказують експерти. Вже зараз вони фіксують підвищення температури приблизно на один градус і як наслідок екстремальні погодні умови, підвищення рівня моря і танення льодовиків. Підвищення температури вище цього рівня, на думку IPCC, може призвести до незворотних наслідків та втрат екосистем.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...