Разделы:

Місто

10:00, 9 Сентябрь 2018

217

Опалювальний сезон близько: чи буде тепло (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Вирішили встановити вдома газовий котел? Майте на увазі: достатньо невірно підключити обладнання — і фахівець газової служби матиме повне право відключити його.

Журналісти переконалися у цьому на власні очі під час перевірки одного з будинків на Київщині. Отже, чому напередодні опалювального сезону ваше житло можуть відрізати від газу.

Газовики підходять до двері. Стукають. — Добрий день, ми із служби газу. У нас проводиться планове технічне обслуговування. Власниця квартири веде газовиків на кухню. Показує лічильник і газовий котел, який — за потреби — підігріває воду та опалює квартиру. Якщо газ ніде не сочиться, цей апарат мовчить. Слюсар-газовик перевіряє витоки там, де з’єднуються труби. А потім оглядає газові крани й шланги, підключені до котла. Раптом прилад починає цокотіти. Прибор показує, що є мінімальний виток газу на різьбовому з’єднанні, де підключається котел.

Витік можна усунути за хвилину, каже слюсар. Варто лише підкрутити гайки на шлангу.

Тільки на Київщині облгаз обслуговує понад вісімсот тисяч багатоповерхівок та приватних будинків. Більшість — обладнані газовими котлами. Практика показує, що якраз у новобудовах мешканці на свій розсуд переносять стіни, роблять ремонт так як їм забажається. Дане порушення може призвести до того, що в приміщенні накопичується природній газ і може виникнути вибух або люди можуть отруїтися газом.

Тетяна запалює конфорку на плиті. Тепер у її квартирі це єдиний газовий прилад, що працює. Котел газовики відключили аби виправити всі помилки, доведеться встановлювати його знову та виводити шланг назовні. Лише потім слюсар облгазу відновить постачання блакитного палива і в квартирі Тетяни знову буде гаряча вода й тепло.

Раніше ми повідомляли Через проблеми з електро- та газопостачанням загинуло семеро людей

 

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также