Разделы:

В регіоні

16:45, 19 Октябрь 2018

51

Опалювальний сезон: експерти дали поради, як зекономити (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Київ, Вінниця, Львів та Бровари на Київщині. Тут опалювальний сезон розпочато. Тепло дають у лікарні, дитсадки, школи та заклади культури.

У решті міст чекають на прохолодну погоду. Це мова про централізоване опалення. А як щодо індивідуального? Теж сьогодні задоволення не з дешевих. І деякі українці через це вже повертаються назад у минуле. Експерт із комунальних питань Андрій Нікончук каже — Україна останніми роками немов повернулася на століття у минуле, коли домівки люди обігрівали дровами. Селяни знову масово переходять на цей вид палива. І продавці деревини це розуміють, вартість їхнього товару також не стоїть на місці.

Читайте також В Греції закінчився період «жорсткої економії» (ВІДЕО)

Безумовно, яка б ціна не була, вона буде підтягуватися до вартості газу, тому що люди будуть змушені не в містах, а десь на інших територіях використовувати замість дорогого газу інші ресурси для спалювання.

Тепло в оселі стає дедалі дорожчим задоволенням, незалежно від того, що господарі використовують для опалення житла. Тому зараз селяни радіють останнім сонячним дням осені, які дали можливість хоч трохи зекономити — не вмикати газі і не розпалювати печі. Поки що, аби зігрітися, вистачає теплого одягу вдень та пухкої ковдри вночі.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...