Разделы:

obed

Здоров`я

Ось чому не варто регулярно харчуватися в кафе

206

12:00, 22 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви обожнюєте харчуватися в кафешках і ресторанах, то у нас для вас не вельми позитивна новина. Науковці провели дослідження та з’ясували, що така «звичка» може негативно вплинути на фертильність.

Дослідження вчених зі США (Університет Джорджа Вашингтона і Каліфорнійський університет) свідчить про те, що звичка часто обідати в кафе та ресторанах може погано позначитися на фертильності. На користь такого висновку свідчать дані експерименту за участю 10 тисяч осіб, пише maximum.fm

Учасники спочатку було опитано про те, де вони брали їжу протягом останньої доби. Потім випробувані пройшли медогляд і здали аналізи. Виявилося, що в зразках сечі тих людей, які протягом дня неодноразово їли їжу з кафе, ресторанів та інших закладів, була присутня підвищена концентрація фталатів – рівень цих сполук у любителів страв з громадського харчування був вищий на 35% у порівнянні з людьми, які харчувалися переважно їжею, приготовленою вдома. У наймолодших учасників дослідження, які в основному харчувалися їжею з кафе та майже не вживали домашньої їжі, середній рівень фатальний перевершував показники опонентів на 55%.

Читайте також: Ученые назвали смертельную опасность воды из-под крана

За словами вчених, фталати проникають в їжу, а потім і в організм людей з пластику, використовуваного у виготовленні упаковки. Вони стверджують, що вміст фталатів є високим як у коробках з готовою їжею, так і в рукавичках, якими користуються кухарі.

Фталати, зокрема, відомі своєю здатністю негативно впливати на жіночу фертильність – вони порушують роботу ендокринної системи та підривають здатність організму регулювати рівень репродуктивних гормонів.

Теги:

Loading...

Читайте также