Разделы:

ribnie konservi

Здоров`я

Ось чому не варто зловживати консервами

42

13:00, 12 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Консервовані продукти часто роблять з надлишком натрію та інших консервантів для збільшення терміну придатності. Однак через це вони можуть викликати проблеми з серцем, підвищувати артеріальний тиск або затримувати воду, провокуючи набряки.

За словами американського дієтолога Аріель Кестенбаумом, також є побоювання, що консерви заражені BPA (бісфенолом А). Близько 10% консервованих продуктів все ще містять цю хімічну речовину. При його регулярному попаданні в організм може збільшуватися ризик захворювання на рак, пише maximum.fm

СВІЖІ АБО КОНСЕРВОВАНІ ПРОДУКТИ?

У більшості випадків немає реальної різниці в живильній цінності консервованих і свіжих фруктів і овочів. Однак має значення те, що додано для збереження або поліпшення їх смаку. Консервовані фрукти часто зберігаються в сиропах з великою кількістю цукру, в той час як надлишок натрію є основною проблемою консервованих овочів.

З огляду на це, важливо шукати варіанти зі зниженим вмістом натрію або без його додавання. Якщо це неможливо, потрібно пробувати ретельно промивати овочі перед вживанням.

Читайте також: Фігурі не завадять: які фрукти можна сміливо їсти тим, хто на дієті

Теги:

Loading...

Читайте также