Разделы:

1036091011_w0_h0_arahis

Здоров`я

Ось чому старшим людям потрібно їсти арахіс щодня

1639

10:00, 22 Март 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідження, проведене у Китаї, показало, що вживання арахісу може бути дуже корисним для людей у ​​віці від 55 років і старше. З’ясувалося, що цей горіх захищає мозок зістареного організму від руйнування та навіть підвищує деякі когнітивні функції, пише maximum.fm

Дослідницький проект UniSA охопив дані 4822 дорослих китайців віком від 55 років. Цей масив відомостей охоплював інформацію дев’яти досліджень, проведених за 22 роки. Вчені встановили, що 17% від загального числа учасників регулярно вживали арахіс (в Китаї цей горіх популярний).

Порівнявши медичні карти любителів арахісу з анамнезом тих, хто майже не вживав його, дослідники виявили: горіх приносить явну користь зістареному мозку, гальмуючи його старіння. Вони підрахували, що поїдання 10 грамів арахісу на день (дві чайних ложки) сприяє поліпшенню параметрів психічних функцій, пам’яті і мислення.

Читайте також: Найдена причина ускоренного старения при стрессе

На думку вчених, користь арахісу для мозку обумовлена ​​його специфічною протизапальною й антиоксидантною дією. Вони відзначили, що саме запалення, що розвивається в організмі, відіграє одну з визначальних ролей у процесі старіння.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...