Разделы:

kurenie

Здоров`я

Ось чому жінкам необхідно обов’язково відмовитися від куріння

800

11:00, 15 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Для того, щоб знизити ризик інсульту після настання менопаузи, жінкам краще кинути курити. Втім, відмова від куріння корисна і з багатьох інших причин.

Раніше ми повідомляли: Эксперты назвали растения, которые вредно держать в доме

Побутує думка про те, що серцево-судинні захворювання – це чисто чоловіча проблема. Насправді, мільйони жінок щороку стають жертвами найнебезпечніших порушень у роботі серця і мозку.

Натомість існують перевірені наукою способи зменшити ризик інсульту, пов’язані з обмеженнями в харчуванні, контролем артеріального тиску, прийомом бета-блокаторів і регулярними візитами до лікарів. Дослідники з Університету Мічигану виявили ще один подібний спосіб. Вони з’ясували, що якщо жінки кидають курити, то їх ризик стати жертвами інсульту після настання менопаузи значно знижується.

Куріння є фактором ризику порушень у роботі артерій, як показало дослідження. Відмова від куріння дозволяє прочистити артерії від небезпечних скупчень, здатних спровокувати тромби і тим самим привести до ішемічного інсульту. Вчені також підтвердили, що певна кількість фізичних навантажень і здорове харчування теж необхідні для профілактики інсульту.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.