Разделы:

dieta

Здоров`я

Основні помилки, які заважають вам схуднути

142

18:30, 9 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Тема схуднення є доволі популярною у будь-яку пору року, але в бажанні позбутись зайвої ваги люди часто роблять однакові помилки. Тому розповідаємо, що не варто робити, щоб схуднути.

  • Дієти. Поширені дієти, приміром, кефірні, гречані чи кето – це лише удар по нормальній роботі організму, через які уповільнюється метаболізм, починають зриви, переїдання та проблеми зі здоров’ям, пише maximum.fm
  • Повне виключення певних продуктів. Приміром, молочної продукції, глютену чи жирів. Таке рішення може прийматись лише за рекомендаціями лікарів, адже в іншому випадку це погіршить самопочуття та може викликати розлади харчової поведінки.
  • Очікування миттєвих результатів. Не варто засмучуватись, коли за 2 тижні зміни раціону на вагах немає очікуваного зменшення. Через це люди часто вирішують заїсти такий стрес.
  • Від крайнощів до крайнощів. Від голодування до переїдання чи від надмірних тренувань у спортзалі до нічних перекусів – це не нормально для організму. Тому не варто картати себе за шматок шоколадки та бігти зганяти калорії. Краще уникати крайнощів.
  • Низька самооцінка. Будь-який позитивний результат має винагороджуватись, тому треба завжди хвалити себе за роботу над собою.

Читайте також: Вчені оцінили кількість екзопланет з океанами: несподівані дані

 

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.