Разделы:

В регіоні

17:45, 1 Октябрь 2018

218

Патріарх Олександрійський та всієї Африки — Феодор Другий перебуває із візитом на Одещині (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Ситуацією, яка склалася навколо Української Православної Церкви, стурбований Патріарх Олександрійський та всієї Африки Феодор Другий. Цими днями він перебуває із візитом на Одещині. Під час кількох богослужінь він не раз звертався до вірян із закликом бути вірними Українській Православній Церкві на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Онуфрієм.

Одеські віряни дуже тепло зустріли Патріарха на українській землі. До речі, Україну Феодор Другий вважає рідною землею. Наприкінці 90-х майбутній Патріарх ніс в Одесі послух екзарха Олександрійської церкви. Тож, під час свого візиту він не стримував радості від зустрічі і вітав одеситів великодніми словами Христос Воскрес.

Нагадаємо, що весь православний світ стурбований рішенням Константинопольського Патріархату надіслати до України двох екзархів без погодження з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. Ці дії єпископи розцінюють як вторгнення на канонічну територію Української Православної Церкви. Тож, під час свого візиту до Одеси Патріарх Олександрійський та всієї Африки Феодор Другий звернувся до Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

Раніше ми повідомляли Виклик для православного світу: ексклюзивне інтерв’ю Предстоятеля української православної церкви (ВІДЕО)

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.