Разделы:

Mobil'naya svyaz' v Ukraine

Здоров`я

Перевір себе: ознаки залежності від мобільного телефону

99

9:00, 27 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ти постійно тримаєш свій мобільний телефон в руках, як якийсь додаток до себе, то ти вже залежний від нього.

Якщо ти не забув зарядити телефон вночі або не маєш проблеми з батарейкою, тоді тобі не доведеться заряджати його кілька разів на день. Ця ознака залежності є найочевиднішою. Якщо ти настільки покладаєшся на свій телефон, що батарейка вичерпується до полудня, тоді у тебе будуть проблеми, коли ти захочеш трохи позбутися його впливу, пише maximum.fm

Якщо ти слухаєш розмову, що відбувається навколо тебе, неуважно, паралельно водиш очима по екрану, не зважаєш на друзів (колег) і набираєш повідомлення, тоді ти гарантовано що-небудь пропустиш. Якщо твоїм друзям і родині набридла твоя одержимість, адже ти тим самим показуєш своє невігластво, можливо, пора покласти телефон в кишеню?

Якщо ти постійно перевіряєш повідомлення на Facebook, коментарі під фотографіями, Google+, Tweet, голосову пошту, телефонні дзвінки і відчуваєш пригніченість при їх відсутності, ти покладаєшся на телефон не надто здоровим способом. Якщо спілкування з друзями приносить тобі радість, тоді перерва в щохвилинному спілкуванні онлайн не має похитнути твою впевненість.

Читайте також: Названий ранковий продукт, який сприяє довголіттю

Теги:

Loading...

Читайте также