Разделы:

teplo

Суспільство

Після холодів буде аномально тепло: свіжий прогноз погоди в Україні до початку літа

2696

6:15, 20 Март 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Весна цього року в Україні буде на кілька градусів тепліше звичайного. У квітні температура повітря може піднятися до 28 градусів тепла.

З кінця березня — початку квітня можливе змінне короткострокове зниження температури, може доходити до заморозків. Орієнтовно з 10 до 20 квітня температура буде підніматися вище норми, до +28°С. Але в разі хмарності температура може бути трохи нижче — до +20…22°С.Про це повідомила завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, передає «Інтерфакс-Україна».

Загалом, на всій території України в квітні показник середньої місячної температури буде вище на 2 градуси. Залежно від регіону температура буде від +9°С до +11°С.

На початку травня також буде зберігатися висока температура, а після 20 числа очікується похолодання з опадами, шквальними вітрами і, можливо, градом.

Читайте також: У цьому віці заняття спортом приносять найбільше користі

У травні середньомісячна температура повітря очікується на 2-3 градуси вище норми і становитиме від +15…17°С на заході і до +17…18°С на решті території країни.

Що стосується опадів, то їх кількість буде поступово скорочуватися і в цілому в квітні їх буде не багато, особливо з другої половини місяця. З середини травня норма опадів стабілізується і збережеться до середини червня на рівні 1-2 міліметра на день.

На початку червня буде не дуже тепла погода з можливими опадами.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...