Разделы:

policia avto

Авто

Показали найтехнологічніший поліцейський автомобіль сучасності (ВІДЕО)

65

9:15, 28 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Такий патрульний позашляховик можна зустріти на вулицях Дубаю.

Правоохоронці Дубаю показали свій новий патрульний позашляховик, котрий отримав ім’я Giath (Джиат) і характеризується, як “одна з найсучасніших поліцейських машин у світі”.

Читайте також Названий найбезпечніший колір автомобіля

Нещодавно поліція Дубаю, на додачу до свого розкішного автопарку суперкарів, отримала партію нових пасажирських квадрокоптерів для патрулювання міста. Однак традиційні транспортні засоби усе ще використовуються для патрулювання та затримання порушників і одним з останніх поповнень гаражу поліції став позашляховик від компанії W Motors, котра подарувала світу гіперкар Fenyr SuperSport.

Під час першої презентації ​на виставці GITEX Technology Week, автомобіль називали Beast Patrol, однак тепер патрульний джип перейменували у Giath.

Компанія W Motors випустила позашляховик у співпраці з Safe City Group. Його творці кажуть, що це найдосконаліший поліцейський автомобіль у світі. Автомобіль оснащений системою кругового відеоспостереження з функцією розпізнавання облич та зчитування транспортних номерних знаків. Патруль під’єднано до центральної бази поліції через інтернет, тож копи можуть оперативно отримувати потрібну інформацію прямо на ходу.

Читайте также