Разделы:

За кордоном

15:30, 3 Сентябрь 2018

1582

Пологи за кордоном: скільки це коштує і які країни надають громадянство (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Народжувати в джакузі або в палаті з краєвидом на океан. У світі набирає обертів натальний туризм — тобто дедалі більше жінок виїжджають за кордон народжувати дітей.

Хтось це робить просто заради власного комфорту, хтось має на меті отримати друге громадянство. Найбільший попит серед українок, які от-от стануть матусями, мають пологові відділення Сполучених Штатів. У першу чергу через те, що там надають американське громадянство кожному малюкові, що народився на території США. Навіть незалежно від громадянства батьків. Це називається «право ґрунту». Коли ж дитина стає повнолітньою, має ще одне право — подати документи на возз’єднання з родиною і запросити до себе батьків.

Маямі — найпопулярніше місто для народжування у США серед українок. Переважно через клімат та відносно помірні ціни. Пологи тут коштують у середньому близько десяти тисяч доларів. У Нью-Йорку — вдвічі дорожче. Щоправда до загального кошторису треба додати ціну квитків на літак, вартість оренди житла, харчування та витрати на оформлення документів — а це ще не одна тисяча доларів.

Канада —  друга країна за популярністю серед вагітних українок. Пологи тут обирають не лише через комфорт і можливість отримати друге громадянство, а ще й тому, що Канада вже багато років очолює рейтинг країн із найнижчою дитячою смертністю. Тут навчилися виходжувати недоношених дітей із найменшою вагою. Пологи в Канаді в середньому коштують близько десяти тисяч доларів.

Раніше ми повідомляли На Закарпатті в пологовому будинку померла новонароджена дитина (ВІДЕО)

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также