Разделы:

citrus

В регіоні

Попри сніг: на Закарпатті дозрівають гігантські лимони та апельсини

588

13:00, 3 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

7 видів екзотичних фруктових дерев виростила місцева садівниця. У двох невеликих теплицях уже збирають урожай лимонів, а до Нового року достигнуть помаранчі, мандарини та кумкват. Більше дізналися журналісти «5 каналу».

Раніше ми повідомляли: Сезонные фрукты и мед поддерживают слаженную работу организма в холода — эксперт

12-річна Мікаелла допомагає мамі проводити екскурсію у теплицях. Цього разу вона запросила своїх однокласників. Дівчинка вже добре обізнана в особливостях вирощування екзотичних фруктів і ділиться секретами.

citrus

«Багато терпіння, багато зусиль та, можу всім порадити, дуже добре добриво…Берете звичайну воду і коли їсте банан, шкурки з банана у воду кидаєте, даєте йому настоятися десь тиждень, а потім просто поливаєте квіти», – каже маленька садівниця.

Мати Мікаелли – Віолетта – завжди любила працювати на землі, а шість років тому задумала вирощувати екзотичні дерева. Допомогли реалізувати ідею книжки та Інтернет.

«Все почалося з пари дерев лимонів, мандаринів, апельсинів, кумкват і банани. Решта рослин з’явилися по мірі того, як ми вчилися з ними працювати. Екскурсії теж допомагали, тому що під час кожної екскурсії завжди були якісь фахівці, які питали: «А те у вас є?». Я відповідала: «Ні, але буде», – розповідає Віолетта Обривко.

Нині на обійсті садівниці майже три десятки фруктових та майже півсотні декоративних екзотичних дерев і кущів. Улітку вдруге родина зібрала урожай кави, цього року вродив ківі, очікують на апельсини та інші цитрусові.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также