Разделы:

eda

Здоров`я

Потрібно снідати цим кожного ранку, щоб захистити організм на цілий день

52

15:30, 1 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Про існування такої зернової культури, як полба, її користь і шкоду для нашого здоров’я, знають не всі. А проте це унікальний продукт, що має збалансований вітамінно-мінеральний склад.

Полба – прамати сучасної пшениці, її дикий предок. На смак вона має слабкий горіховий відтінок. Сьогодні з полби готують не тільки каші, але ще і хліб, різну випічку і навіть йогурти, пише sunmag.

Калорійність полби невисока, тому на неї варто звернути увагу тим, що худнуть і спортсменам. Сьогодні існують різні дієти на основі полби, дотримуючись яких зайві кілограми виходить втратити дуже легко.

Вживання полби та інших цільних злаків на сніданок може зменшити ризик гіпертонії (високого кров’яного тиску) через вміст харчових волокон в зернах. У 2005 році вчені встановили, що додавання клітковини знижує кров’яний тиск. Ця перевага була більше виявлена у дорослих і у молодих людей з високим кров’яним тиском.

Включати у меню полб’яну кашу рекомендують літнім людям, вагітним і жінкам, що годують малюків; особам, які страждають від надмірної ваги, від підвищеного рівня холестерину і глюкози в крові.

Раніше ми писали про те, що ці фрукти не варто їсти на сніданок.

Loading...

Читайте также