Разделы:

banani s kokainom

Здоров`я

Правильні продукти для тих, хто хоче ідеальний прес

516

14:30, 25 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

На ринку є безліч дієт для схуднення, що пропонують швидкі результати. Експерт пояснив, що для тих, хто хоче позбутися від жиру на животі, є деякі продукти, які можуть допомогти їм схуднути.

Зменшення відсотка жиру в області живота може допомогти струнким людям виглядати більш підтягнутими. Крім спалювання жиру, люди, які сидять на дієті, можуть добитися плоского живота, не допускаючи його здуття, пише maximum.fm

Банан. Було доведено, що банани зменшують здуття живота, оскільки вони багаті калієм, який допомагає регулювати затримку води. Він також містить клітковину, яка корисна для мікробіому кишечника: спробуйте додати банан в свій смузі. Це не тільки поліпшить роботу кишечника, але і дасть чудовий смак.

Читайте також: Косметолог розповіла, як уникнути висипань при носінні маски

Кіноа. Кіноа від природи не містить глютену і є чудовим джерелом білка і клітковини. Це ідеальна заміна квасолі, яка, як відомо, викликає здуття живота, і має додатковий бонус у вигляді безлічі вітамінів і мінералів.

Куркума. За словами експерта, додавання спецій при приготуванні їжі може допомогти людям, що сидять на дієті, домогтися результатів. Куркума, коли справа доходить до трав і спецій, є одним з найкращих продуктів для кишечника завдяки своїм протизапальним властивостям, які допомагають розслабити шлунок.

Теги:

Loading...

Читайте также