Разделы:

michelin

Авто

Представлено шину, яку просто неможливо проколоти

447

8:30, 20 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

На виставці IAA Mobility 2021 у Мюнхені представили першу безповітряну шину Michelin.

Уперше про спроби випустити безповітряні шини Michelin повідомила понад 16 років тому. Судячи з усього, технологія виявилася складною, оскільки публічний анонс відбувся тільки на початку вересня 2021 року, пише 4PDA.

Згідно з офіційною інформацією, концерн GM почне пропонувати новий тип шин опціонально для певних моделей вже у 2024 році. Наразі шини проходять ліцензування на рівні різних відомств.

Michelin констатує, що щорічно 200 мільйонів шин викидають через проколи й інші дрібні ушкодження. Часто проблема викликана неправильним тиском, відсутність контролю за яким призводить до найбільш неприємних наслідків. Шина Uptis буде витримувати значно сильніші удари, ніж наявні на ринку аналоги, а також отримає тривалий життєвий цикл. Для використання доведеться встановити спеціальний диск, проте під час їзди різниця зі звичайними шинами відчуватися не буде.

Кілька людей змогли покататися на автомобілі Mini Electric, оснащеному комплектом Uptis. Як і очікувалося, нічого особливого вони не помітили. Саме цього і добивалася Michelin протягом понад 10 років.

Раніше ми писали про те, що Україна – у рейтингу країн, де невигідно мати авт

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.