Разделы:

Prince Harry and Meghan Markle

За рубежом

Принц Гаррі розлютив королеву через коштовний подарунок для Меган Маркл

443

10:30, 27 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Королівське подружжя герцогів Сассекських продовжує дивувати весь світ. На Різдво принц Гаррі зробив коштовний подарунок для своєї вагітної дружини Меган Маркл, чим неабияк розлютив королеву. Про це повідомляє Radar Online, передає 24tv.ua.

Читайте також Принц Гаррі та Меган Маркл стануть батьками дівчаток-близнючок

Після розкішного весілля герцогів Сассекських стосунки принца Гаррі з родиною значно погіршились. За інформацією Radar Online, внук Її Величності дедалі більше порушує сімейні правила, щоб догодити своїй вагітній дружині. Однак такою поведінкою принц не на жарт засмучує Єлизавету ІІ.

На Різдво романтичний Гаррі вирішив зробити для Меган Маркл символічний та дуже дорогий подарунок. У королівського ювеліра він замовив каблучку з каменями, два з яких мали по 2,5 карати, а інший – 1,5. Коштовності символізували подружжя та їх майбутню дитину.

За інформацією інсайдерів, ювелір намагався переконати принца Гаррі, що це – не найкраща ідея, адже каблучки у королівській родині, а тим паче такі дорогі, дарують на річниці або ж знакові свята. Тому майбутня поява первістка і Різдво – зовсім не привід для такого розкішного сюрпризу. Однак переконати Гаррі ювеліру так і не вдалось.

Loading...

Читайте также