Разделы:

prints

За кордоном

Принц Вільям і Кейт Міддлтон образили принца Чарльза

794

10:15, 7 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Герцог і герцогиня Кембриджські відмовилися від запрошення провести канікули з принцом Чарльзом в замку Мей, в Кейтнессі, Шотландія. Причина відмови невідома.

<p style="text-align: justify;">Принц Вільям і Кейт Міддлтон. Фото: AFP</p>

Читайте також Кейт Мідлтон обійшла Меган Маркл у модних перегонах (ВІДЕО)

Зовсім по-іншому себе повели принц Гаррі і Меган Маркл. Вони прийняли запрошення і провели тиждень з принцом Уельським в королівському будинку влітку, повідомляє Express.co.uk. Однак, незважаючи на цю «образу» з боку старшого сина, Чарльз описав тиждень з Гаррі і Меган, як «радісний».

Повідомлялося, що члени королівської сім’ї вирушили на прибережні прогулянки. «Я гадаю, справедливо відзначити, що Меган згуртувала Гаррі і Чарльза. Принц Чарльз схвильований, обзавівшись новою невісткою», – повідомило джерело з оточення королівської сім’ї.

683523-01-08

Камілла, герцогиня Корнуолльська, не була присутня під час його сімейного відпочинку: «Камілли там не було, тому я вважаю, що ця зустріч з Гаррі і Меган стала ще більш особливою для Чарльза».

Принц Уельський дуже добре ладнає з Меган Маркл. Наприклад, він визнає, що вони обидва подолали сімейні труднощі і обговорення це в суспільстві, так як сім’я Меган неодноразово критикувала її до і після весілля з принцом Гаррі.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...