Разделы:

kartina

шоу-биз

Приватну колекцію картин королівської сім’ї вперше покажуть публіці

153

11:30, 24 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Приватну колекцію картин королівської сім’ї вперше за останні 200 років покажуть широкій публіці. Серед них є й улюблена робота королеви Єлизавети II.

Як повідомляється, така акція пов’язана з капітальним ремонтом в Букінгемському палаці і необхідністю на час перемістити картини. В результаті частина з них – 65 робіт – будуть представлені в Королівській галереї в лівому крилі палацу з 4 грудня по січень 2022 року, пише maximum.fm

Одну з робіт Рембрандта, яка також буде представлена ​​на виставці, «Суднобудівник і його дружина» (1663) – експерти називають улюбленою картиною королеви Єлизавети II. «Це абсолютно дивовижне полотно. Я хочу сказати, що його персонажі буквально відчутні, до них можна доторкнутися. А ще дуже ніжно і трохи глузливо показані відносини між чоловіком і дружиною, через що робота здається дуже сучасною», – поділився думками охоронець колекції Десмонд Шов-Тейлор.

Читайте також: В Африці знайшли один з найбільших у світі алмазів

Всього в колекції королівської сім’ї близько семи тисяч живописних робіт, 500 тисяч гравюр і близько 30 тисяч акварелей і малюнків. За словами експертів, її загальна вартість (включаючи фотографії, кераміку, скульптури, рукописи і коштовності) становить близько 13 мільярдів доларів.

Суднобудівник і його дружина - фото 421659

Суднобудівник і його дружина

Теги:

Loading...

Читайте также