Разделы:

shekspir

Кино

Привиди з минулого Шекспіра: з’явився перший трейлер культового фільму «Все правда»

107

23:00, 11 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Шекспір визнаний найвидатнішим англійським драматургом всіх часів. Однак у кожного знаменитого письменника є свої секрети та закриті теми, про які хочеться дізнатись. На екрани вийшов перший трейлер фільму «Все правда» ( All Is True ), в якому розкажуть про минуле легендарного Шекспіра.

Культовий письменник XVI століття, слава про якого не затихає до сьогодні, залишається загадковою постаттю для багатьох шанувальників його творчості. Аби познайомитись з Шекспіром поближче, Sony Pictures вирішили зняти драматичний фільм «Все правда», у якому з відкритої шафи випаде чимало скелетів драматурга.

Читайте також Вышел первый тизер-трейлер фильма «Мстители. Финал» (ВИДЕО)

У новій кінострічці про Шекспіра головну роль зіграв Кеннет Брана, який, до слова, сів у режисерське крісло при зйомках фантастичної картини «Артеміс Фаул».

За сюжетом фільму «Все правда» (All Is True), події розгортаються після написання культових п’єс «Ромео і Джульєтта» та «Гамлет». На дворі 1613 рік, Шекспір є одним з найвизначніших авторів свого часу. Однак не все його життя проходить так гладко, як хотілось би. Улюблений театр письменника «Глобус» згорає і він приймає рішення повернутись у своє рідне місто Стретфорд-на-Ейвоні, у якому йому доведеться зіткнутись із химерами зі свого минулого і закинутою сім’єю. Шекспір зі всіх сил намагатиметься відновити стосунки зі своєю дружиною і дочками, однак його постійно переслідуватимуть спогади про смерть одного-єдиного сина Хемнета.

Прем’єра фільму в США відбудеться 21 грудня 2018 року.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...