Разделы:

iPhone 2020

техно

Продажі iPhone 11 перевищили очікування аналітиків

197

8:45, 19 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Аналітики і експерти, наближені до Apple повідомляють, що продажі нових моделей iPhone 11 перевищили прогнози вже на стадії попереднього замовлення.

Після презентації нової лінійки iPhone з їх неоднозначним дизайном модуля камер на тильній стороні, було важко визначити, наскільки популярною стане модель серед покупців, пише maximum.fm

Попри це, аналітики повідомляють, що продажі iPhone 11 вже перевищили прогнози, хоча зараз смартфони можна купити тільки за попереднім замовленням, а їх поставки почнуться з 20 вересня. Очікувано, одним з найприбутковіших ринків для Apple знову став Китай. За даними китайського сайту електронної комерції JD.com, в перший день попереднього замовлення iPhone 11 продажі виросли на 480% в порівнянні з першим днем ​​замовлень смартфонів в минулому році.

Найпопулярнішими стали моделі iPhone 11 Pro в кольорі midnight green, а також базовий iPhone 11 в чорному і фіолетовому кольорі. Інформацію про передзамовлення підтвердив і відомий аналітик, наближений до Apple, Мін-Чі Куо. За його словами, базова версія iPhone 11 популярніша в Китаї, в той час як просунутий iPhone 11 Pro більше купують в США.

Читайте також: У мережі з’явилося фото нового iPad Pro з трьома камерами

Теги:

Loading...

Читайте также