Разделы:

iPhone 12

Фоторепортаж

Професійний фотограф протестував можливості камер нового iPhone 12 Pro

22

11:00, 22 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відомий фотограф Остін Манн, що спеціалізується на туристичній фотографії, з року в рік одним з перших викладає у мережу фото, зроблені на камеру щойно представлених iPhone. Дивіться, на що здатні камери iPhone 12 Pro у руках професіонала!

Отримавши Pro-версію нового iPhone 12, Манн відправився у чергову подорож, де показав можливості гаджета у різних умовах освітлення, використавши усі його модулі камери, пише maximum.fm

Фотограф підкреслив, що головним нововведенням в iPhone 12 Pro у порівнянні з попередником, крім поліпшення програмного забезпечення, стало додавання підтримки нічного режиму для надширококутного сенсора. Щоб продемонструвати роботу цієї опції, він опублікував знімки, зроблені на обидва смартфони.

Читайте також: Фильмы и сериалы на Netflix станут бесплатными

Професійний фотограф протестував можливості камер нового iPhone 12 Pro - фото 431271

Іншим плюсом новинки Манн назвав функцію блокування експозиції, завдяки якій камера не повертається до автоматичного режиму після кожного зробленого знімка.

Читайте також: Мужчина попал в книгу рекордов Гиннеса, потому что собрал уникальную коллекцию упаковок для пиццы (ВИДЕО)

Професійний фотограф протестував можливості камер нового iPhone 12 Pro - фото 431270

Фотограф також випробував можливості сканера LiDAR, використавши його в умовах поганого освітлення, і залишився задоволений результатом. Спільно з функцією стабілізації камера iPhone 12 Pro, за його словами, показала відмінні кольори, різкість та швидкість фокусування.

Професійний фотограф протестував можливості камер нового iPhone 12 Pro - фото 431268

Новий семилінзовий ширококутний об’єктив з діафрагмою f/1,6 продемонстрував хорошу різкість фотографій навіть по краях кадру.

Такий же хороший результат ширококутник показав у режимі нічної зйомки як зі штатива, так і з рук. Завдяки підтримці технології HDR камері вдавалося передавати усі деталі експозиції у близьких і віддалених, а також світлих і темних ділянках знімків.

Професійний фотограф протестував можливості камер нового iPhone 12 Pro - фото 431272

Підбиваючи підсумки свого огляду, фотограф охарактеризував iPhone 12 Pro як смартфон з надійною камерою, яку назвав найзначнішим стрибком у комплектуючих усієї лінійки за останні роки.

Професійний фотограф протестував можливості камер нового iPhone 12 Pro - фото 431269

Читайте також: Фильмы и сериалы на Netflix станут бесплатными

Loading...

Читайте также