Разделы:

uchitel`

Здоров`я

Прості поради, як читати новини і залишатись щасливим

36

11:00, 20 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Добре почуватись у постійному новинному потоці доволі складно, особливо у 2020 році, коли пандемія не стихає. Тому зібрали кілька порад психологів, як читати новини та не втрачати бажання повноцінно жити.

Навіть у власному домі та у затишку можна почуватись зовсім незахищеним, коли мова заходить про новини. Перегляд телепрограм, просто гортання стрічки в соцмережах – все це може викликати страх, гнів, хвилювання і смуток. Тому не дивно, що психологи з Psychology Today дали кілька порад, як у цей нелегкий час підтримувати своє психічне здоров’я, пише maximum.fm

Присядьте на «новинну дієту»

Якщо ви реально підсіли на новини і не можете втриматись від того, щоб не дізнатись, що у світі та в країні трапилось за останні кілька годин, то пора з цим щось робити. Влаштуйте собі «новинну дієту», як з солодощами, приміром. Визначтесь, скільки часу вам потрібно для того, щоб бути в курсі основних новин. Наприклад, ранкові 15 хвилин.

Відновіться

Вибирайте речі, які приносять вам задоволення, наприклад, зустрічі з друзями, читання книг, похід в кіно, прослуховування музики, прогулянка на природі. Щодня створюйте вікно для таких справ, щоб отримувати максимум позитивних емоцій та нівелювати вплив на психіку не найприємніших новин.

Читайте також: Науковці з’ясували, скільки годин сну необхідно для здорового серця

Займайтесь тим, що вмієте

Варто усвідомити, що одна людина не може впоратись з усіма проблемами світу. Тому займайтесь тим, що вам подобається і що ви умієте, щоб бачити хороші результати. Це дозволить не втратити відчуття гідності та почуватись корисним.

Думайте про позитивне майбутнє

Дуже важливо мислити позитивно та уявляти своє хороше майбутнє загалом і в деталях. Подумайте про те, які чудові зміни можуть відбутись у майбутньому. Запитайте, що варто зробити для того, щоб вони стали реальними. Що може допомогти у втіленні цих мрій та цілей? Починайте працювати над цим і не втрачайте запал.

Loading...

Читайте также