Разделы:

utro

Здоров`я

Прості способи підтримати імунітет на карантині

109

9:00, 11 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Ці поради стануть в пригоді вам не тільки у випадку введення обов’язкової ізоляції. У холодну пору року всі ми менш охоче залишаємо теплу квартиру і менше часу проводимо на свіжому повітрі, а значить, імунітет неминуче знижується.

Приймайте вітамін D
Вітамін D впливає на імунну систему людини, бо сприяє підвищенню захисних функцій слизової оболонки. Саме слизова носа – перший бар’єр на шляху вірусів, що вражають дихальні шляхи, і вітамін D допомагає підтримувати її в хорошому стані. Взимку і восени дефіцит цього вітаміну зазвичай підвищений, оскільки ми менше часу проводимо на вулиці і не можемо отримувати достатньо сонячного світла, що сприяє виробленню цього вітаміну, пише maximum.fm

Висипайтеся
Сім-вісім годин безперервного глибокого сну на добу – абсолютно необхідний мінімум. Якщо ви регулярно недосипаєте, ваша імунна система неминуче ослабне, і в організму буде менше сил на боротьбу.

Читайте також: Врачи назвали главные признаки рака кожи

Робіть гімнастику
Хороші новини: всього 20 хвилин фізичних вправ на день достатньо для того, щоб розігнати наш імунітет. Причому цим вправам зовсім необов’язково бути інтенсивними: достатньо простої гімнастики або прогулянки на біговій доріжці. Головне не пропускати жодного дня!

Теги:

Loading...

Читайте также