Разделы:

koreya

За кордоном

Проти канонів жіночої краси: у Південній кореї жінки знищують косметику і відрізають волосся (ВІДЕО)

95

11:45, 24 Ноябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Жінки в Південній Кореї знищують косметику й відрізають волосся.

У такий спосіб вони протестують проти канонів краси. Адже приваблива зовнішність у країні  вважається запорукою успіху в кар’єрі та шлюбі. Щоб знайти хорошу роботу, молодь дуже часто звертається до послуг пластичних хірургів.

Читайте також 10 обязательных продуктов из рациона красавицы

Коротке волосся, мінімум макіяжу. У Ча Джі Вон — популярний відеоканал в інтернеті. Там вона розповідає про рух проти суворих стандартів краси у Південній Кореї.

Із 12-и років дівчина ретельно наносила косметику, слідуючи еталонам, прийнятим у південнокорейському суспільстві. У цій країні бездоганна жіноча краса вважається ключем до кар’єри й щасливого подружнього життя. Місцеві жінки прокидаються за дві години до роботи, щоб зробити ідеальний макіяж.

На підтримку нового руху в соціальних мережах почали з’являтися відеоролики та фото із підписом — corset-free. На них жінки викидають косметику й стрижуть волосся. Кореянки прирівнюють макіяж до корсета, який багато років був неодмінною частиною щоденного жіночого вбрання. І це при тому, що Південна Корея вважається центром світової пластичної хірургії. У цій країні робиться більше операцій, ніж у будь-якій іншій. Щороку до Південної Кореї приїздить близько 50 тисяч людей, щоб відкорегувати зовнішність. Там навіть є спеціальні служби, які допомагають іноземцям підібрати потрібного лікаря.

За неофіційною інформацією, протест жінок проти канонів краси у Південній Кореї вже спричинив падіння продажу косметичних засобів. Фірми бояться визнати, що цей рух може вплинути на їхній бізнес. Магазини тим часом планують підвищити збут косметики для чоловіків. За даними  аналітиків, південнокорейські жінки витрачають на красу вдвічі більше, ніж американки. Та не відстають і представники сильної статі. Вони віддають на засоби догляду більше грошей, ніж чоловіки будь-якої іншої країни світу. Не дивно, що Південна Корея має успішну індустрію краси з багатомільярдними оборотами.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...