Разделы:

Novii God

Новий Рік

Психологи розповіли, чим корисні для здоров’я новорічні свята

242

12:00, 25 Декабрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Видання The Daily Mail вирішило нагадати, що новорічні свята це не лише суцільний стрес, витрати та клопоти. Ця пора року може бути і корисною для здоров’я, і ось чому.

«Звичайно, передсвяткові клопоти – навантаження на нервову систему, а застілля можуть погано позначатися на травленні. Але все ж є також кілька занять, які позитивно впливають на організм, що доводять і наукові дослідження», – пише maximum.fm.

Що ж саме в новорічні свята дає корисний для здоров’я ефект?

Глінтвейн. В традиційний зимовий напій входять червоне вино, цитрусові, а також спеції, – всі ці компоненти містять багато корисних речовин. Наприклад, ресвератрол, який присутній у червоному вині, є потужним антиоксидантом, що захищає клітини від ушкоджень, знижуючи таким чином ризик серцево-судинних захворювань і раку. У цитрусових багато вітаміну С, важливого для зміцнення імунної системи. Спеції також корисні для імунітету, а, крім того, для травної системи.

Дарування подарунківпожертвуваннядопомога. Благі справи допомагають людям довше жити. За даними дослідження, опублікованого в журналі Psychology and Aging, у людей старшого віку, які займаються волонтерською роботою, нижче ризик розвитку гіпертонії. Людям у віці від 55 років, як з’ясували вчені, такого роду діяльність корисна у плані довголіття – ризик померти у найближчі п’ять років при цьому знижується на 44%.

Оздоблення оселі. Святкова атмосфера в будинку стимулює синтез гормону дофаміну, що зміцнює нервову систему, підвищує стійкість до стресів, позитивно діє на якість сну. Згідно з даними, опублікованими в журналі Journal of Environmental Psychology, людей, які прикрашають до новорічних свят свої будинки, сприймають як доброзичливих, і до них тягнуться.

Раніше ми повідомлили, що Новорічні пісні виявились шкідливими для здоров’я.

Loading...

Читайте также