Разделы:

beremennost

Поради

Психологи розповіли, як оригінально повідомити про вагітність чоловікові

332

17:45, 12 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Вагітність робить жінку по-справжньому красивою. Дуже важко зберегти інтригу і не розповісти про свій стан чоловіку або хлопцю. Але, погодьтеся, така прекрасна подія має запам’ятатися на все життя. Є маса креативних способів, як повідомити про вагітність своїй другій половинці.

beremennost

Раніше ми повідомляли: Эксперты рассказали, что категорически нельзя есть беременным

Залишити записку від імені вашого малюка

Якщо ваш коханий дуже уважний до деталей, найкращий спосіб повідомити про вагітність — це залишити записку від імені вашої дитини. У листівці напишіть, що скоро очікується поповнення в родині. Потім покладіть її в місці, де часто проводить час ваш чоловік — на робочому столі, біля комп’ютера і телевізора.

Можливо, ваш чоловік любить поїсти? Тоді залиште записку в холодильнику біля його улюбленої страви. Тільки уявіть, як він здивується!

Доставка від кур’єра

Тест на вагітність, пінетки для малюка або пустушку красиво складіть в подарункову коробку. Влаштуйте романтичну вечерю при свічках і зробіть такий подарунок для коханого. Більш оригінальним варіантом буде, якщо кур’єр привезе пакуночок на роботу вашому чоловікові.

Залишити послання на дзеркалі

Уявіть, як коханий буде світитися від радості цілий день, дізнавшись, що ви вагітні. Щоб порадувати його зранку, встаньте раніше. Напишіть на дзеркалі у ванній червоною помадою «Вітаю! Ти — тато!». Повірте, це буде найприємніше пробудження.

Підкинути приємний подарунок

Ще один простий, але не менш оригінальний спосіб розповісти своєму чоловікові або хлопцю про вагітність — підкласти в його кишеню пустушку. Любителям мінімалізму такий спосіб сподобається, адже це просто, красиво і несподівано.

Звільніть полицю з речами

Почніть емоційно прибирати речі з полиці другої половинки. Коли чоловік запитає, до чого такі зміни, скажіть, що на цьому місці тепер будуть речі вашої дитини.

Є ще варіант, як сказати, що ви вагітні. На полиці з речами коханого залиште листівку з написом «Татусю, звільни місце для моїх речей! Ми побачимося через 9 місяців». Дізнавшись про сюрприз, чоловік неймовірно здивується.

Вечеря з таємничим гостем

Один з найоригінальніших способів повідомити про вагітність — покликати чоловіка в ресторан або кафе і сказати, що з вами буде гість. Тільки не промовтесь, а попросіть офіціанта принести вашій другій половинці записку від таємного відвідувача.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...