Разделы:

granat

Здоров`я

П’ять фактів про користь граната

323

9:30, 3 Ноябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Плоди граната вживають в їжу в сирому вигляді, в приготованих стравах, напоях і для отримання гранатового соку. Чим же такий корисний гранат?

Гранат має вражаючий протизапальний ефект. Хронічне запалення будь-якого органу призводить до розвитку серйозних захворювань. Гранати ж мають потужні протизапальні властивості, які знижують ризики розвитку цих захворювань, пише maximum.fm

Гранат – засіб проти раку молочної залози. Рак молочної залози є одним з найбільш поширених видів раку у жінок. Екстракт граната може перешкоджати розмноженню клітин раку молочної залози.

Гранат може знизити кров’яний тиск. Гранат допомагає в боротьбі з артритом і болем в суглобах. Рослинні сполуки в гранаті мають протизапальну дію і допомагають в лікуванні артриту.

Гранатовий сік може знизити ризик серцево-судинних захворювань. Хвороби серця наразі є найбільш поширеною причиною передчасної смерті. Пунічна кислота, основна жирна кислота в гранаті, захищає від хвороб серця.

Гранат покращує пам’ять. Дослідження за участю 28 людей похилого віку зі скаргами на пам’ять показало, що 230 мл гранатового соку на день значно поліпшували маркери вербальної і зорової пам’яті.

Читайте також: Изменение климата: восемь стран уйдут под воду – ученые

Теги:

Loading...

Читайте также